18 лютого 2020, вівторок

У Кропивницькому для погодження бюджету мiста на 2019 рiк не вистачило одного голосу

Одного голосу не вистачило виконавчому комiтету мiської ради Кропивницького для погодження проекту мiського бюджету на 2019 рiк.

Про це повiдомляє прес-служба мiськради, iнформує Златопiль.

Причиною вiдсутностi консолiдованого голосування стала позицiя голiв районних у мiстi рад: i Руслан Фросiняк, i Олександр Кришко вимагали збiльшити у бюджетi наступного року фiнансування заробiтних плат працiвникам виконавчих органiв очолюваних ними рад.

“Загалом, ресурс бюджету мiста на 2019 рiк складає 2 мiльярди 593,6 мiльйонiв гривень”,- повiдомила Любов Бочкова. Найбiльшi видатки плануються в галузi “освiта”: сюди хочуть направити 933,1 млн грн, а це майже 36% вiд загального бюджету. На охорону здоров’я передбачаються видатки за напрямками бюджетних програм у сумi 235,9 млн грн, i це 9%. Культура та фiзична культура отримають на фiнансування своїх програм 47,0 млн грн. На соцiальний захист та соцiальне забезпечення пропонуються видатки у сумi 101,1 млн грн. Видатки на житлово – комунальне господарство прогнозуються в сумi 156,3 млн грн. На транспорт та дорожнє господарства плануються видатки в сумi 133,0 млн грн”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кiровоградська облрада виступила проти подiлу областi на три райони

Проект рiшення про мiський бюджет на 2019 рiк винесуть на розгляд сесiї мiської ради i долю головного фiнансового документу Кропивницького вирiшуватимуть у сесiйнiй залi.

У Кропивницькому для погодження бюджету мiста на 2019 рiк не вистачило одного голосу
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований