20 листопада 2019, середа

У Кропивницькому до колонії №6 намагались перекинути заборонені речовини (ФОТО)

Учора, 16 квітня близько 22 години, в ході відпрацювання оперативної інформації, під час патрулювання прилеглої території співробітниками оперативного відділу державної установи «Кропивницька виправна колонія (№ 6)» зі сторони вулиці Куроп’ятникова було затримано громадянина, який мав намір здійснити перекид через основну огорожу установи.

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6”, інформує Златопіль.

Побачивши, що до нього наближаються працівники установи, почав тікати та відкинув в сторону від себе невідомий згорток. Згодом громадянина було затримано.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи працівниками поліції було проведено огляд згортку, який лежав на землі, в результаті чого встановлено, що в згортку знаходилось вісім поліетиленових пакетиків з порошкоподібною речовиною білого кольору та один поліетиленовий пакет типу zip-lock з речовиною рослинного походження в подрібненому стані сіро-зеленого кольору з характерним запахом.

В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення даної речовини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому на Завадівській чоловік вчинив різанину

Вищезазначена подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі.

У Кропивницькому до колонії №6 намагались перекинути заборонені речовини (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований