26 лютого 2020, середа

У Кропивницькому до виправної колонії придбали цуценят (ФОТО)

На виконання розпорядження Південного міжрегіонального управління щодо покращення діяльності кінологічної служби, в ДУ «Кропивницька виправна колонія (№6)» придбано двох цуценят породи бельгійська вівчарка – малінуа. 

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6” у мережі Facebook, інформує Златопіль.

Персоналом відділу охорони установи проводилась кропітка робота по пошуку заводчиків собак нової для установи породи – бельгійська вівчарка, в результаті якої цуценят було привезено з Хмельниччини з одного виводку від породистих батьків, які використовуються у розшуковій роботі. 
Наразі кінологи виправної колонії привчають Бону і Дорі до своїх кличок, проводиться їх адаптація у зовнішньому середовищі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому повним ходом триває весняне прибирання міста (ФОТО)

Створено і належні умови утримання для малечі, вольєр облаштовано згідно єдиних вимог до обладнання розплідників утримання службових собак установ виконання покарань, а для повноцінного розвитку майбутніх молодих собак закуплено сухий корм, вітамінні комплекси, риб’ячий жир та кальційові добавки.
Персоналом кінологічної служби установи надалі планується оновлювати поголів’я чотирилапих помічників для застосування в розшуковій службі.

 

У Кропивницькому до виправної колонії придбали цуценят (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований