20 вересня 2019, п’ятниця

У Кропивницькому дошкільнята вчились доброті (ФОТО)

Вихованці дошкільних навчальних закладів Кропивницького у Всесвітній день котиків взяли участь у Всеукраїнському занятті доброти.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Головною темою уроку для малюків, організованого і проведеного за сприяння Благодійного фонду “Happy paw” за підтримки МОН стало “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. До участі у уроці долучились навчальні заклади з усіх областей України.

У Кропивницькому уроки доброти відбулися в ДНЗ №24 “Вогник”, №46 “Краплинка”, №63 “Посмішка”, №37 “Ластівка” № 23 “Супутник”, №69 “Кристалик”, №52 “Казковий”, №65 “Лукомор’є”, №70 “Оленка”, №2 “Ятранчик”, №31 “Берізка”, №61 “Гніздечко”, НВО ЛШДНЗ “Вікторія –П”.

Під час уроків доброти вихователі, разом із дітками, проводили театралізовані заняття, переодягалися в костюми тварин та приміряли на себе образ ветеринара, співали пісні та малювали своїх улюбленців, пробували власні сили у анімації з піску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Олександрії пропонують обрати інсталяцію, що буде встановлена у центрі міста (ФОТО)

По завершенню занять кожен навчальний заклад отримав електронний сертифікат учасника Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

У Кропивницькому дошкільнята вчились доброті (ФОТО)
2 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований