06 червня 2020, субота

У Кропивницькому два університети змінили свої місця у рейтингу українських вищів (ФОТО)

У квітні 2019 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти, інформує Златопіль.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2019 року до бази даних Scopus включено 166 заклади вищої освіти України, що на 4 навчальних заклади більше ніж у квітні 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя з Кірoвoградщини пoдарував сoбі на свята автівку за два мільйoни

У цьому році Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка піднявся на три сходинки вище ніж минулого та зайняв 111 місце, а Центральноукраїнський національний технічний університет навпаки спустився у рейтингу на 13 і зайняв 133 місце у загальному рейтингу українських вищів.

У Кропивницькому два університети змінили свої місця у рейтингу українських вищів (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований