24 вересня 2020, четвер

У Кропивницькому Дитяча обласна лiкарня отримала апарат для дiагностування онкозахворювань (ФОТО)

Сьогоднi, волонтери з Мiжнародного благодiйного фонду “Янгол Життя” передали лiкарям Дитячої обласної лiкарні апарат для своєчасного дiагностування онкологiї в дiтей Цiтоспiн 4.

Про це повiдомляє кореспондент сайту Златопiль.

“Цей апарат був давньою мрiєю волонтерiв, i наразi вiн дуже потрiбний аби полегшити життя батькiв та допомогти лiкарям у процесi лiкування. Про нього ми дiзналися вiд лiкарiв, якi звернулись до нашого благодiйного фонду”,- зазначила спiвзасновниця фонду Ольга Присяжнюк

На день онкохворої людини, 1 лютого, розпочався збiр коштiв на апарат, вартiстю 336 тис гривень, який дозволив би дослiджувати всi зразки рiдини, в яких є клiтини, для виявлення онкологiчних захворюваннь у дiтей.

За словами завiдувачки гематологiчного вiддiлення Капелюшної Наталiї даний апарат значно пришвидшить процес дiагностики i дасть можливiсть розпочати лiкування у найкоротшi строки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму вiдкрили виставку з присвятoю лiту, яке швидкo минає (ФOТO)

“Для наших дiтей термiн початку лiкування дуже важливий, протягом року за консультацiями до нас звернулось майже 200 дiтей, i ми були змушенi просити допомогу у iнших мiст, проте тепер в нас є можливiсть проводити дослiдження на мiсцi”,- пiдкреслила лiкарка

У Кропивницькому Дитяча обласна лiкарня отримала апарат для дiагностування онкозахворювань (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований