06 червня 2020, субота

У Кропивницькому фірма з “чорного списку” надалі заключає контракти

Визнане винним у антиконкурентних узгоджених діях кропивницьке ТОВ “Термо-С” продовжує отримувати багатотисячні підряди від замовників області.

Про це повідомляють “БЛОГЕРИ”, інформує Златопіль.

Так, відповідно до рішення Андміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №8-р/к від 25 червня 2018 року, фірми “Теплогазбуд-К” та “Термо-С” було визнано винними у змові та узгоджених діях під час проведення КП “Інженерний центр” закупівлі робіт з реконструкції будівлі дитячої консультації Бобринецької ЦРЛ.

За вчинене порушення на підприємства було накладено штраф у розмірі 68 тисяч гривень. Крім того протягом 3 років з дати прийняття відповідного рішення фірми не могли брати участь у відкритих торгах в системі ProZorro.

Незважаючи на потрапляння до “орного списку АМКУ”, ТОВ “Термо-С” продовжує активно працювати із замовникам, отримавши за цей час 8 підрядів на загальну суму 3,48 мільйонів гривень. Усі відповідні договори були укладені за процедурою звітування, тож формально порушення закупівельного законодавства не відбулось.

Найбільше грошей “Термо-С” дісталось від Бережинської сільської ради, яка спочатку, в листопаді 2018-го, замовила проведення капітального ремонту водопровідної вуличної мережі по вулицях Миру, Шкільна, Центральна в селі Бережинка за 1,35 мільйонів гривень, а вже за півроку, в травні 2019 року, – будівництво відводів до цієї самої мережі за 460,5 тисяч гривень. Ще по два підряди фірмі віддали управління молоді та спорту міської ради Кропивницького та відділ культури і туризму тієї ж ради.

По одному замовленню “Термо-С” отримала від Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільради і Великосеверинівська сільська рада. Договір з останньою виявився ще й найдорожчим – 1,44 мільйони гривень за капремонтБудинку культурив селі Лозуватка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як рухатимуться поїзди, у зв’язку з ремонтом шляхопроводу у Кропивницькому (РОЗКЛАД)

Власником, а заодно й керівником ТОВ “Термо-С”, значиться житель Кропивницького Олексій Берестенко, який також працює як ФОП.  Наприкінці листопада минулого року представники “Термо-С” у Господарському суді Кіровоградської області спробували оскаржити рішення АМКУ, однак невдало. Не пристав на аргументи підприємства й Центральний апеляційний господарський суд, який постановою від 3 квітня залишив рішення суду попередньої інстанції без змін.  

 

У Кропивницькому фірма з “чорного списку” надалі заключає контракти
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований