05 липня 2020, неділя

У Кропивницькому голова обласної ради зустрівся з громадою міста

14 березня 2019 року на черговий особистий прийом громадян голови обласної ради Олександра Чорноіваненка завітали виключно мешканці міста Кропивницького.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада, інформує Златопіль.

Дружина учасника бойових дій, особи з інвалідністю І групи, звернулася з питання щодо вирішення проблемної ситуації, пов’язаної з отриманням рецептів на ліки за програмою “Доступні ліки” в одному з поліклінічних відділень обласного центру.

До вирішення зазначеного питання долучився директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко, який повідомив, що дане питання буде вирішено позитивно в найстисліші терміни.

Також до голови обласної ради звернулася ветеран війни, одинока особа похилого віку, з приводу з’ясування причин заборгованості за газ. Олександр Чорноіваненко запевнив ветерана війни, що її питання буде взято ним під особистий контроль і надав відповідні доручення про вжиття необхідних заходів.     

Також доручено виконавчому апарату обласної ради підготувати відповідні клопотання щодо забезпечення соціального супроводу одинокої громадянки за місцем проживання.

Інші громадяни зверталися за допомогою у вирішенні соціально-побутових проблем і з питань стосовно лікування.

Усі звернення громадян перебуватимуть у голови обласної ради на контролі до їх вирішення.

У Кропивницькому голова обласної ради зустрівся з громадою міста
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований