19 січня 2020, неділя

У Кропивницькому постійна комісія підтримала проект Громадського бюджету в новій редакції

Під час засідання постійної комісії з житлово-комунального господарства, енергозабезпечення та комунальної власності, розглянули проект про громадський бюджет у новій редакції, яким передбачено, що починаючи з 2020 року бюджет на усі види проектів буде  збільшено з п’яти мільйонів гривень до 7 мільйонів.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Також проектом заплановано залучення додаткових сторін, на умовах співфінансування прийнятих за допомогою голосування проектів.

Крім того фінансування одного малого проекту заплановано збільшити з 150 до 250 тисяч гривень Вартість реалізації великих проектів також буде збільшено. У разі підтримки депутатів на них виділятиметься від 250 тисяч до 1,5 мільйонів гривень.

Тепер до конкурсу будуть допускатись і освітні проекти, переважно, ті, що стосуються підтримки обдарованої молоді та направлені на розвиток іновацій.

У цьому році подати проект можна буде протягом квітня, і вже у вересні відбудеться голосування, на якому переможні проекти будуть впроваджуватись у наступному році, з фінансуванням, що має бути більшим ніж у поточному році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму пoстійна кoмісія не підтримала петицію прo перехід на автoнoмне oпалення

Розглянувши проект рішення та вислухавши виступаючих, комісією одноголосно було прийнято рішення затвердити, та передати на розгляд до сесії міської ради міста Кропивницького.

У Кропивницькому постійна комісія підтримала проект Громадського бюджету в новій редакції
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований