03 червня 2020, середа

У кропивницькому медвиші стверджують, що заклад працює у звичайному режимі

Донецький медуніверситет у Кропивницькому працює у звичайному режимі.

Про це під час прес-конференції сьогодні, 23 листопада, розповів перший проректор з науково-педагогічної роботи закладу Ігор Хрипаченко, передає кореспондент сайту Златопіль.

Раніше студенти-іноземці заявили про незадоволення якістю освіти у вузі. Після цього розпочалася низка перевірок, які зокрема проводить СБУ.

“Створення “вуза-переселенця” почалося в 2014 році. Створення це продовжується і зараз. Ми вимушені мати таку географічну роздільність, нам не вистачає ресурсів, в тому числі кадрів і приміщень. У квітні змінилося керівництво університету і розпочалася планова робота із внутрішнього аудиту”, – сказав він.

Спочатку провели фінансовий аудит, зовнішній аудит бухгалтерської служби, а з травня почався плановий аудит всіх підрозділів університету і всіх видів діяльності. Все це – планові заходи, які проводить Міністерство охорони здоров’я.

Вже 15 жовтня 2018 року заклад мав надати свій перший звіт, але в ці строки вкластися не вдалося.

“Ми зіштовхнулися з певними проблемами, які свідчать, що проведенню цього аудиту активно перешкоджають. Це виявилося в тому, що нас зустріли не співробітники, які хочуть працювати, а  камери телевізійні і репортери, які ставили питання про студентські протести, які начебто існують”, – додав Хрипаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти – інoземці oбіцяють скаржитися дo пoсoльств на умови oсвіти у крoпивницькoму виші (ВІДЕO)

Зараз активна фаза аудиту завершилася. На сьогодні вже є результати, які свідчать про те, що серед кропивницьких працівників є недобросовісні. Всі відповідні факти виявили, задокументували і передали правоохоронцям, які і нададуть їм правову оцінку.

Фото: kr.depo.ua

У кропивницькому медвиші стверджують, що заклад працює у звичайному режимі
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований