02 серпня 2021, понеділок

У Кропивницькому мешканці одного з гуртожитків можуть залишитися без житла (ВІДЕО)

У Кропивницькому 53 мешканців гуртожитку державного підприємства “Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2” можуть залишитись без житла.

Про це повідомляє Суспільне, інформує Златопіль.

Причина – комбінат не виконав вимоги протипожежної безпеки.

У двоповерховій будівлі на вулиці Дарвіна розміщені 23 кімнати, 20 з яких заселені колишніми й нинішніми працівники хлібокомбінату.

Об 11:00 16 липня мешканці будинку зібрались на подвір’ї. Державна виконавиця відділу Фортечної виконавчої служби Ольга Чернецька сказала, що забов’язана опломбувати двері гуртожитку:

“Комбінат не виконав вимоги позивної заяви від служби з надзвичайних ситуацій. Тож суд ухвалив рішення про закриття гуртожитку”.

Інспектор районного управління служби з надзвичайних ситуацій Олександр Колодій сказав, що комбінат хлібопродуктів не виконав вимоги протипожежної безпеки:

“Пожежна сигналізація, обробка дерев’яних конструкцій горища, відсутність захисту від блискавок, відсутність другого евакуаційного виходу з будівлі, сходова клітка дерев’яна заборонена”.

Про такі проблеми не знали, розповіла мешканка гуртожитку Олена Коваль. Про те, що будівлю опломбують за рішенням суду, дізналась 2 тижні тому. Жінка працювала на комбінаті 16 років, 15 з яких живе у гуртожитку. Отримала дві кімнати, в яких нині живе з родиною:

“Не знаю, як жити далі. З дітьми на вулицю. Я на пенсії, чоловік мінімалку отримує. Ми поставили металопластикові вікна, в кімнаті електроопалення. Вчасно сплачуємо за комунальні послуги, щоб боргів не було. Стараємось, а нас навіть не попередили про проблеми з пожежною безпекою. Ми хоч би на суд прийшли”.

Комендантка гуртожитку Світлана Гайчук мешкає в ньому з 2010 року:

“У нас є всі квитанції за воду, за електроенергію, за вивезення сміття. Оскільки рахунки комбінату арештовані, ми збираємо гроші і платимо самі”.

Попередити про опломбування мешканців будинку мав керівник комбінату хлібопродуктів №2 Олександр Погорілий. Оскільки він не з’явився на зустрічі з представниками місцевої влади, службою з надзвичайних ситуацій та мешканцями гуртожитку, двері не опламбовували.

“Ми склали акт, що керівник підприємства не прийшов. Опломбовувати гуртожиток ми не будемо ще тиждень-два”, – сказала виконавиця відділу Фортечної виконавчої служби Ольга Чернецька.

Мешканець будинку Олег Кобилєв сказав, забезпечать пожежну безпеку гуртожитку самотужки:

“В постанові сказано, що якщо усунути всі недоліки, то претензій ніяких не буде. Будемо йти до начальника служби з надзвичайних ситуацій і своїми силами усунемо всі недоліки”.

Директор підприємства Олександр Погорілий коментувати відмовився. Щоб дізнатися, чому не виконали вимоги служби з надзвичайних ситуацій у гуртожитку, Суспільне направило до підприємства інформаційний запит.

У Кропивницькому мешканці одного з гуртожитків можуть залишитися без житла (ВІДЕО)
1 голос[ів]

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований