27 лютого 2020, четвер

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку перекривали дорогу (ФОТО)

Учора, 1 листопада, у Кропивницькому мешканці гуртожитку по провулку Університетський, 21, перекривали дорогу з вимогами повернути кімнати у комунальну власність та передати до суду кримінальну справу по шахрайству в гуртожитку.

Про це повідомлє кореспондент сайту Златопіль.

Ця історія почалася з 1979 року, коли це приміщення знаходилося на балансі “Кіровоградбуд”.  Вже, у 2004 році приватна фірма “Вагран” отримала право власності на будівлю, а через деякий час почала продавати квартири, у яких протягом багатьох років мешкали люди. Мешканці впевнені, “Вагран” став власником незаконно.

Наразі,  кримінальна справа, яка була заведена, у зв’язку з незаконністю приватизації гуртожитку, не просувається. Навіть, не дивлячись на низку позовів виграних мешканцями гуртожитку, Володимир Ярошенко, що є власником фірми “Вагран”, у суді вимагав, аби ті платили орендну плату.

Одна з мешканок, програвши справу у суді, звернулась до адвоката, і після підняття документів з’ясувалось, що рахунок, на який жінка перераховувала кошти нібито за квартплату – йшли на погашення кредиту за автомобіль Володимира Ярошенка. У результаті кошти жінці таки повернули.

Загалом, мешканці гуртожитку за увесь час зустрічались двічі з міським головою міста Кропивницького Андрієм Райковичем. Під час першої зустрічі, він запитав про те, “як можна забрати у власника своє?”, постраждалі кропивничани просили надати їм документи, що підтверджують право власності на даний гуртожиток Ярошенком.

А вже під час другої зустрічі міський голова закликав їх купляти свої кімнати у власника.

Також за словами Світлани Бондаренко, згідно  договору купівлі-продажу покупці розуміють, що кімнати продаються разом з їх мешканцями.

Цього понеділка, в однієї з мешканок гуртожитку Ірини Кумпан буде суд стосовно скасування договору купівлі-продажу, адже її також продали разом з кімнатою.

Світлана Бондаренко звернулась з заявою до поліції про побиття, ДБР, Президента України Володимира Зеленського, Генеральної прокуратури України, УМВС тощо. Їй надійшов дзвінок від Антимонопольного комітету і як зазначила пані Світлана вони вже наразі знаходяться у місті і найближчим часом мають зустрітись з мешканцями гуртожитку.

За словами Світлани Бондаренко, усі дії міської влади не приносять ніяких результатів. У попередніх роках з міського бюджету було виділено кошти, проте куди саме і на, що їх було витрачено мешканці гуртожитку не знають, бо усі ремонтні та експлуатаційні затрати лягають на їх плечі.

Учасники протесту перекриватимуть дороги і надалі, до тих пір поки питання усіх мешканців гуртожитку не будуть вирішені.

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку перекривали дорогу (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований