19 січня 2021, вівторок

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку прийшли до господарського суду

Сьогодні, 9 грудня, у Господарському суді Кіровоградської області відбулося підготовче засідання у справі, стосовно скасування права власності на гуртожиток, що знаходиться по проcпекту Університетський, 21 і належить ПП “Вагран”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У судовому засіданні, з боку позивача виступив представник міської ради міста Кропивницького Володимир Покаленко,  з боку ж відповідачів на судове засідання ніхто не з’явився.

Слід також зазначити, що на судове засідання прийшло близько 30 мешканців гуртожитку.

Суддя Людмила Вавренюк, розглянувши у підготовчому засіданні за позовом міської ради міста Кропивницького до відповідачів Виконавчого комітету міськради Кропивницького та Приватного підприємства “Вагран” про визнання недійсним та скасуванням свідоцтва на право власності, ухвалила заяву міської ради міста Кропивницького, від 9 грудня 2019 року про залучення до справи третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог задовольнити. А також відкласти розгляд справи у підготовчому засіданні до 23 грудня 2019 року на 15:30.

Крім того суд вирішив продовжити ПП “Вагран” строк до 23 грудня для подання доказу оригіналу або належним чином завіреної копії свідоцтва на право власності від 20 жовтня 2004 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому перевірять протипожежну безпеку в навчальних та лікувальних закладах

Нагадаймо, що у 2004 році приватна фірма “Вагран” отримала право власності на будівлю, а через деякий час почала продавати квартири, у яких протягом багатьох років жили люди. Мешканці впевнені, що “Вагран” став власником незаконно.

1 листопада, у Кропивницькому мешканці гуртожитку по проcпекту Університетський, 21, перекривали дорогу з вимогами повернути кімнати у комунальну власність та передати до суду кримінальну справу по шахрайству в гуртожитку. Мешканці гуртожитку також зазначають, що у попередніх роках з міського бюджету було виділено кошти, проте куди саме і на, що їх було витрачено мешканці гуртожитку не знають, бо усі ремонтні та експлуатаційні затрати лягали на їх плечі.

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку прийшли до господарського суду
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований