07 червня 2020, неділя

У Кропивницькому міська влада підтримала петицію про будівництво Аквапарку

17 травня 2019 року комісія міської ради, з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики, під час засідання підтримала ініціативу громади, щодо побудови у нашому місті Аквапарку.

Про це стало відомо з сайту Єдиної системи місцевих петицій, інформує Златопіль.

У результаті розгляду петицію підтримали та надали доручення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста спільно з управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, управлінням містобудування та архітектури, управлінням капітального будівництва та управлінням молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького опрацювати вищезазначену петицію згідно з чинним законодавством, щодо можливості вирішення питання з залученням коштів інвесторів. 

В подальшому питання буде перебувати в компетенції та на контролі департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькомy громада підримала петицію за бyдівництво Аквапаркy

Нагадаємо, що з 2 травня 2019 рокy на сайті Єдиної системи місцевих петицій громадянам пропонували підтримати ініціативy бyдівництва Аквапаркy.

У Кропивницькому міська влада підтримала петицію про будівництво Аквапарку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований