03 липня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому мітингували працівники нафтової компанії (ФОТО)

Сьогодні, 3 вересня, у Кропивницькому перед будівлею РДА мітингували працівники ТОВ “Кіровоградська нафтова компанія”, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

За словами активістів, з вересня 2018 року ТОВ зазнає утисків від правоохоронних органів. За цей час слідчим ГСУ НП із залученням працівників СБУ, спецрозділів “Альфа” та КОРД проведено кілька обшуків виробничої бази товариства в Шостаківці Кропивницького району. При цьому робітників підприємства тримали під прицілами зброї.

Діяльність ТОВ неодноразово призупиняли, вилучили бухгалтерську та іншу документацію.

“Нас звинувачують у тому, що підприємство випускає підакцизну продукцію. Але ми маємо всі дозвільні документи, які видали нам державні органи, ми працюємо виключно в рамках технологічного регламенту й здійснюємо переробку нафти. Продукт, який виходить, не є підакцизним товаром. Провели низку експертиз, які доводять нашу правоту”, – пояснює заступник директора ТОВ «Кіровоградська нафтова компанія» Олександр Дьомич.

Після обшуків прокурор Генпрокуратури подав до Печерського районного суду клопотання про арешт майна товариства. Після відмови в задоволенні клопотання і зобов’язання повернути майно власнику ухвалу слідчого судді не виконали та майно не повернули. Замість цього прокурор подав ще два клопотання про арешт майна товариства, одне з яких слідчим суддею задоволено.

“Таким чином слідчий разом із прокурором створили своєрідний “конвеєр” незаконного арешту майна товариства та перешкоджання його нормальній діяльності”, – каже Дьомич. – Також нам стало відомо, що ухвалою слідчого судді Печерського районного суду майно товариства передали в управління Національному агентству України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. При цьому слідчий суддя навіть не повідомив товариству про розгляд цього питання та позбавив його можливості захистити своє майно від протиправного посягання”.

За словами активістів, про незаконні дії правоохоронців відомо Державному бюро розслідувань. Відкрито чотири кримінальні провадження, що перебувають в провадженні у Миколаєві та Києві. Однак, досудове розслідування фактично не здійснюють, що тягне за собою інші незаконні дії відносно товариства.

Така ситуація ставить під загрозу можливість надалі здійснювати діяльність ТОВ та може призвести до зупинки виробництва і втрати роботи трудовим колективом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму відзначають перший день навчальнoгo рoку (ФOТOРЕПOРТАЖ)

Учасники акції вимагають припинити переслідування та протиправне втручання в роботу ТОВ. Провести об’єктивне розслідування дій правоохоронців та притягнути їх до відповідальності. Відповідне звернення передали голові РДА Аллі Поліщук. Та в свою чергу обіцяла допомогти розібратися у ситуації. Якщо їх не почують, активісти обіцяють вдатися до більш радикальних дій.

У Кропивницькому мітингували працівники нафтової компанії (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований