02 червня 2020, вівторок

У Крoпивницькoму можуть відкрити представництво упoвнoваженoгo Верхoвнoї Ради України з прав людини

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко зустрівся з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в південних областях Олександром Остапенком.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада, інформує Златопіль.

Олександр Остапенко повідомив, що за дорученням Уповноваженого з прав людини він надає методичні рекомендації  для покращення прозорості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема, щодо дотримання ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Він наголосив на тому, що Кіровоградська обласна рада серед лідерів, які вирізняються прозоростю та відкритостю роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гoлoва Кірoвoградськoї oбласнoї ради прoінспектував хід будівництва пам’ятнoгo знаку “Лита мoгила” (ФOТO)

Також Олександр Остапенко звернувся до голови обласної ради посприяти відкриттю представництва Уповноваженого у Кіровоградській області. Олександр Чорноіваненко зназначив, що представництво в області має бути обов’язково, адже це питання захисту людей. За результатами обговорення голова обласної ради надав працівникам виконавчого апарату відповідні доручення.

У Крoпивницькoму можуть відкрити представництво упoвнoваженoгo Верхoвнoї Ради України з прав людини
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований