13 листопада 2019, середа

У Кропивницькому можуть виникнути проблеми з теплопостачанням

Рiвень розрахункiв жителiв мiста з ДП “Кiровоградтепло” протягом жовтня–листопада 2018 року критично низький i становить лише 1%.

Про це повiдомляє прес-служба пiдприємства, iнформує Златопiль.

Станом на 12 грудня поточного року населення мiста, з урахуванням пiльг i субсидiй, заборгувало ДП “Кiровоградтепло” 73,6 млн грн.

Якщо ситуацiя щодо неплатежiв не буде урегульована найближчим часом, мiсто гарантовано матиме проблеми iз теплопостачанням на початку 2019 року через вiдсутнiсть номiнацiй на природний газ.

“Нагадуємо споживачам пiдприємства – користувачам субсидiй про необхiднiсть систематичної щомiсячної сплати вартостi фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розмiру призначеної субсидiї, вiдповiдно до п. 22 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.10.1995 р. № 848 (зi змiнами). Не допускайте накопичення заборгованостi обов’язкового платежу –ризикуєте втратити субсидiї , адже пiдприємство щомiсячно надає iнформацiю до органiв соцiального захисту щодо стану розрахункiв субсидiантiв в частинi обов’язкового платежу”, – йдеться у повiдомленнi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi через негoду знеструмленo чoтири населеннi пункти

Споживачам, якi отримали право на розстрочення платежiв на послуги теплопостачання вiдповiдно до укладених договорiв реструктуризацiї, нагадують про необхiднiсть дотримання платiжної дисциплiни щодо обов’язкової щомiсячної оплати визначених нарахувань. Юридичний вiддiл пiдприємства вже подав позови до суду щодо невиконання споживачами умов договорiв реструктуризацiї заборгованостi.

У Кропивницькому можуть виникнути проблеми з теплопостачанням
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований