03 серпня 2020, понеділок

У Кропивницькому можуть з’явитись “Мистецький сквер” та “Гойдалка закоханих”

З наступного тижня у Кропивницькому розпочнеться голосування за за проєкти “Громадського бюджету-2020”. А вже сьогодні свої ідеї для втілення презентували  виконавча диpекторка ГО “ДІЯ” Юлія Копцева, депутатка міськpади Валентина Яpемчук та гpомадська діячка Аміна Козин, інформує Златопіль.

Відсутнього співавтора проектів керівника обласної юстиції Вадима Гуцула на прес-конференції замінила перша заступниця Анна Калініна. 

Амбіційний проект “Мистецький сквер” співавтори пропонують облаштувати біля театру ім. М. Л. Кропивницького таким чином підвищивши туристичну привабливість міста.
“Сквер має стати продовження пішохідної зони вулиці Дворцової та чудово вписатись в наявний архітектурний ансамбль. На цій території заплановано провести озеленення та встановити ротонду де можна буде проводити різноманітні мистецькі заходи: планери, поетичні вечори, музичні зустрічі”, – поділилась планами Юлія Копцева. 

У разі отримання фінансування врозмірі 1,5 мільйони гривень, співавтори обіцяють залучити до співпраці соціальноорієнтований бізнес та меценатів які допоможуть з повноцінним завершенням проєкту. 

Що ж до “Гойдалки закоханих” авторства Аміни Козин, то за словами активістки ідея створення подібного урбаністичного елементу в неї з’явилась після минулорічної виставки “АгроЕкспо”, де вона познайомилась з талановитим ковалем.

Саму гойдалку, прикрашену кованими обручками, голубами та іншими декоративними елементами дівчина пропонує встановити за за адресою Дворцова 6/7.

“Впевнена, вона може стати чудовим місцем для зустрічей закоханих та весільною фотозоною”, – наголосила Аміна Козин. 

Фото: ГТУЮ Кіровоградщини

У Кропивницькому можуть з’явитись “Мистецький сквер” та “Гойдалка закоханих”
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований