29 січня 2020, середа

У Кропивницькому на керiвника теплогенеруючого пiдприємства склали 4 адмiнпротоколи

Спецiнспекцiя мiської ради Кропивницького вчора, 27 листопада, склала 4 адмiнiстративних протоколи на керiвника теплогенеруючого пiдприємства.

Про це повiдомляє у Facebook начальник спецiнспекцiї Андрiй Максюта, iнформує Златопiль.

“Сьогоднi складено 4 адмiнiстративних протоколи на керiвника теплогенеруючого пiдприємства за неналежне вiдновлення благоустрою у мiсцях, де дане пiдприємство проводило розкопки, пов’язанi з ремонтними роботами i лiквiдацiєю поривiв тепломереж. Це адреси: вул.Шульгiних (Калiнiна), 10; вул.Гоголя,85/43; вул.Фiсановича,4; пров.Театральний, 6.

Також за аналогiчнi порушення благоустрою мiста – розриття i не вiдновлення благоустрою складено протоколи i на вiдповiдальних посадових осiб водоканалу. Наприклад, за адресою: вул.Пацаєва, 3.

Згiдно до вимог Правил благоустрою мiста, мiсця, де проводилися розкопки, потрiбно своєчасно пiдсипати твердими матерiалами i вiдновити пошкоджене покриття. Передаємо на розгляд адмiнкомiсiї данi протоколи, а завтра продовжимо iнспектувати територiю мiста, обстежуючи мiсця, де проводили землянi роботи”, – йдеться у дописi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму без тепла залишилoся майже три десятки будинкiв

Фото: Facebook

У Кропивницькому на керiвника теплогенеруючого пiдприємства склали 4 адмiнпротоколи
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований