24 січня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому на пiдприємство наклали мiльйонний штраф через неоформлених працiвникiв

В обласному центрi Управлiння Держпрацi наклало штраф на пiдприємство на суму понад 6 мiльйонiв гривень за неоформлених працiвникiв.

Про це повiдомляє прес-служба Управлiння Держпрацi у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

Iнспектори працi управлiння Держпрацi у Кiровоградськiй областi спiльно з представниками полiцiї, Кiровоградського мiського вiйськкомату та Головного управлiння Державної фiскальної служби провели iнспекцiйне вiдвiдування на пiдприємствi у Кропивницькому, яке надає iнформацiйнi послуги, i виявили 60 неоформлених працiвникiв.

Так, у ходi iнспекцiйного вiдвiдування iнспектори виявили за роботою працiвникiв, якi надавали послуги у сферi iнформацiйних технологiй i комп’ютерних систем. Деякi з них надали пояснення, що працюють на даному пiдприємствi. Крiм того, в одному iз кабiнетiв знаходились 45 осiб, якi проходили стажування для подальшого працевлаштування. Причому, так званi стажисти називали рiзнi термiни проходження стажування: хто п’ятий день, хто й не пам’ятає скiльки.

Загалом для iнспекцiйного вiдвiдування товариство не надало жодного документу про прийняття працiвникiв на роботу – наказу, повiдомлення в ДФС тощо.

Втiм, директор подала заперечення щодо проведення iнспекцiйного вiдвiдування та складеного за його результатами акту. Оскiльки це заперечення подали не у встановленi термiни (не пiзнiше трьох робочих днiв iз дати пiдписання акту), розгляду воно не пiдлягало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому за несплату алiментiв боржника оштрафували на 7 тисяч гривень

За порушення вимог ч. 1, ч. 3 статтi 24 Кодексу законiв про працю України, на пiдприємство наклали штрафну санкцiю у розмiрi 6 мiльйонiв 701 тисяча гривень.

Фото: dengi.ua

У Кропивницькому на пiдприємство наклали мiльйонний штраф через неоформлених працiвникiв
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований