10 грудня 2019, вівторок

У Кропивницькому на вокзалi правоохоронцi затримали рецидивiста

До вiддiлу полiцiї звернулися жителi Кропивницького iз заявами про крадiжку з помешкань громадян.

Про це повiдомляє прес-служба ГУНП Кiровоградщини, iнформує Златопiль.

За iнформацiєю правоохоронцiв, до вчинення кримiнальних правопорушень причетний неодноразово судимий за майновi злочини мiсцевий житель. Оперативники затримали крадiя на вокзалi, коли вiн, пiсля скоєння чергової злочину, намагався виїхати до iншого мiста. У сумцi громадянина полiцейськi виявили вiдмички.

Встановлено, що крадiжки чоловiк скоював iз будинкiв у приватному секторi та квартир, розташованих на першому поверсi. Пошкоджував пластиковi вiкна, проникав всередину помешкань i викрадав цiннi речi, зокрема побутову технiку, золотi вироби, грошовi кошти.

“35-рiчний чоловiк лише на початку грудня минулого року звiльнився з мiсць позбавлення волi, однак на шлях виправлення не став. Цього разу на його рахунку, за попереднiми даними, щонайменше 7 фактiв крадiжок. Особi оголошено про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого  ч. 3 ст. 185 (крадiжка) Кримiнального кодексу України”, – повiдомив начальник Кропивницького вiддiлу полiцiї Дмитро Авдiєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У столицi намагалися пограбувати ведучого з Олександрiї (ФОТО)

Частину речових доказiв полiцейськi вилучили за мiсцем проживання кропивничанина. Особi загрожує покарання – до шести рокiв позбавлення волi.

У Кропивницькому на вокзалi правоохоронцi затримали рецидивiста
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований