04 червня 2020, четвер

У Кропивницькому на ЗНО з математики у абітурієнтів виявили заборонені предмети

Сьогодні, 21 травня, на Кіровоградщині відбулося перше ЗНО з математики, це перший предмет з 11.

Про це сайту Златопіль повідомив начальник Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, Володимир Таборанський.

В області функціонувало 16 пунктів тестування, з них 11 у Кропивницькому, 3 в Олександрії, 2 у Голованівську. Було зареєстровано на участь 3 850 абітурієнтів, серед яких випускники шкіл, технікумів, ПТУ, коледжів.

“На пункти тестування з’явилися 3 750 абітурієнтів, що складає 97% явки. Для математики це досить висока явка. За останні роки – це найвищий показник з цього предмету, що говорить про те, що абітурієнтами робився свідомий вибір. На пунктах тестування в області був задіяний 631 працівник, було задіяно 260 аудиторій”, – повідомив Володимир Петрович.

Всі учні шкіл, ПТУ, які складали ДПА у формі ЗНО, були підвезені різними видами транспорту. Завдяки тісній співпраці з МНС, управлінням охороною здоров’я, все відбулося без ексцесів.

“Але мусимо констатувати, що на пунктах тестування було три вилучення. Завдяки металодетекторам були виявлені в двох випадках телефони, які діти взяли з собою, а в одному випадку навушники. Абітурієнти були вилучені з аудиторії і цього року ЗНО з математики вони вже не складуть”, – сказав посадовець.

Слід зазначити, що попередня інформаційна робота проводилася і дітей неодноразово попереджали про те, що недопустимо брати з собою на тестування.

Випадки порушення трапилися у Кропивницьому, в КЗ “Науковому ліцеї” та НВО ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, але це не обов’язково випускники цих шкіл.

Зазначимо, що в Олександрії  відкриття документів та діяльність пункту атестації проконтролювало обласне керівництво.

Наступний тест – українська мова та література. Її здаватимуть 23 травня.

У Кропивницькому на ЗНО з математики у абітурієнтів виявили заборонені предмети
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований