02 липня 2020, четвер

У Кропивницькому народний депутат розповів про особливості інформаційного простору в Україні

Сьогодні, 4 березня, в приміщені профспілок у Кропивницькому, відбулася зустріч з народним депутатом України, заступником голови партії “Батьківшина”, Сергієм Соболєвим.

Під час прес-конференції підіймалися актуальні питання, які наразі хвилюють кропивничан, інформує Златопіль.

Одним з таких, що на думку нардепа є актуальним та має бути висвітленими у ЗМІ, є взяття під контроль телеканалів “112”  та “News one”. Та недопуск на них всіх інших кандидатів з політичною рекламою, окрім діючого Президента.

Підставою для продажу каналів стала підозра їх у російській пропаганді. І занепокоєння викликає безпосередній вплив гаранта на РНБО, якій було доручено провести розслідування.

Ці два канали постраждали через постанову, що підготувала фракція Порошенка, для  перевірки головою РНБО факту того, що власниками цих каналів є росіяни. Парламент в 229 голосів дав право перевірити чи насправді у “112” та “News one”  російські власники.

Депутат зокрема зазначив, що та ціна, за яку було перепродано канали, є удвічі нижчою за ціну за яку вони могли б бути продані на інформаційному ринку.

“Рівно за тиждень “Канал 112″ був проданий по ціні, яку приховують, але за інформацією телекритиків, це приблизно удвічі нижче ніж реальна вартість цього каналу”.

Після цього в такий же спосіб був проданий “News one”.

“Якщо до цієї групи додати останій п’ятий канал ми отримаємо повний інформаційний ринок, в рамках таких суперновинних каналів, які забезпечують чітку політику Порошенка та Медвечука на наступних виборах”, – додав народний депутат.

“На жаль,  повноцінної дискусії на цих каналах не може бути, як наприклад, було у студії Савіка Шустера, куди запрошували всіх. Як відомо Порошенку вдалося закрити телепередачу, позбавивши  журналіста ліцензії, – зазначив народний депутат.

Таким чином Сергій Соболєв наголосив на тому, що в інших кандидатів у Президенти виникають проблеми з допуском їх в інформаційний простір.

У Кропивницькому народний депутат розповів про особливості інформаційного простору в Україні
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований