22 січня 2020, середа

У Кропивницькому не дотримано вимог для розміщення виборчої комісії

У Кропивницькому відбулося перше засідання окружної виборчої комісії № 99, на якому було з`ясовано, що приміщення, яке виділили під розміщення комісії, не відповідає вимогам Центральної виборчої комісії.

Про цеповідомляє сайт ОПОРА, інформує Златопіль.

Загалом на Кіровоградщині чотири приміщення відповідають вимогам ЦВК, дві комісії на № 102 та № 100 округах через відсутність достатньої кількості присутніх на зборах оголосили перерви на своїх засіданнях.

Проблему має окружна комісія № 102, де присягу відмовився приймати голова.

Значно гірше йдуть справи на окрузі № 99.

“Приміщення, яке виділили під розміщення ОВК № 99, не відповідає постанові ЦВК «Про вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України”, зазначила  координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами  в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму сoбака прoвалився у пoгріб

Голова комісії територіального виборчого округу Олеся Гребінчук зазначила, що вже звернулася до керівництва міста, з проханням виділити інше приміщення для розміщення виборчої комісії.

“Приміщення, у якому зараз знаходиться комісія, не відповідає вимогам ЦВК. Зокрема, кімнати тільки дві і їхня площа менша ніж потрібно. Немає також оргтеніки, сейфу та іншого. У міськраді пообіцяли привезти технічне забезпечення для роботи комісії”, – зазначила Олеся Гребінчук.

У Кропивницькому не дотримано вимог для розміщення виборчої комісії
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований