26 лютого 2020, середа

У Кропивницькому небайдужi громадяни долучились до акцiї #ПолiцiяВбиває (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогоднi, 23 липня, о 10:00 годинi бiля мiської ради Кропивницький Дорожнiй Контроль органiзовав мирну акцiю #ПолiцiяВбиває, на пiдтримку сiм’ї загиблого вiд рук полiцiї Олександра Собченко, а також iнших потерпiлих вiд дiй патрульних полiцейських.

Про це повiдомляє кореспондент сайту Златопiль.

Звернувшись до присутнiх представник “Кропивницького Дорожнього Контролю” Вiталiй Деменчук зауважив, що Дорожній Контроль неодноразово у соціальних мережах робив публікації, про те, як працює патрульна поліція, але навіть на скарги та заяви, від поліції надходила відповідь, що патрульні не порушили законодавства.

“Ми написали тисячі заяв, скарг на патрульних поліцейських, проте в отриманих від правоохоронців відповідях читали, що під час перевірок у діях патрульних порушень не було виявлено”,- підкреслив Віталій.

Нагадаємo, що причиною мирної демонстрацiї стала подiя, яка сталась, 16 липня, близькo 22.30 гoдинi на вулицi Садoва, де вiдбулася сутичка мiж 51-рiчним Oлександрoм Сoбченкoм та патрульними пoлiцейськими, в результатi якoї чoлoвiк пoмер.

Наразі учасники акції попрямували до Кіровоградської ОДА, аби заручитись підримкою керівництва області.


У Кропивницькому небайдужi громадяни долучились до акцiї #ПолiцiяВбиває (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований