14 липня 2020, вівторок

У Кропивницькому обговорили олімпійські перспективи хортингу в Україні (ФОТО)

В обласному цетрі, в дитячо-юнацькому клубі «Промінь» КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» відбувся міський науково-практичний семінар «Хортинг – національний бренд України у світі: олімпійська перспектива».

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Організаторами семінару до Дня заснування хортингу виступили управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, координаційний сектор військово-патріотичного виховання обласного центру, дитячо-юнацький клуб «Промінь» та ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель».

У навчаннях, організованих з метою розвитку і впровадження національних видів спорту, патріотичного виховання молоді міста, взяли участь 35 провідних спеціалістів, тренерів, спортсменів міста і області: спеціалісти управління молоді та спорту міської ради, обласного та міського управлінь освіти, спортсмени Кропивницької обласної федерації хортингу, провідні тренери зі змішаних єдиноборств та члени збірної області з хортингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громаді міста Олександрія пропонують долучитись до створення обласної «Книги Пам’яті України. Звитяжці»

Під час показових виступів перед учасниками конференції спортсмени-вихованці дитячо-юнацького клубу «Промінь» продемонстрували майстерність і вправність володіння технікою хортингу.

У Кропивницькому обговорили олімпійські перспективи хортингу в Україні (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований