13 червня 2021, неділя

У Кропивницькому обговорили питання аграрного розвитку області (ФОТО)

Сьогодні, 11 червня, до Кіровоградщини з робочим візитом завітав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У сесійній залі Кіровоградської облради, урядовець зустрівся з представниками громад Кіровоградщини та обговорив існуючі проблемні питання взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної виконавчої влади з питань аграрного розвитку.

Серед основного, Висоцький розповів і про три основні складові дієвого розвитку огропромисловості на місцях, а саме, про земельну та податкову реформи, а також питання зрошення землі.

“Кіровоградщина стала першою областю, де ми вирішили провести такі наради, де присутні голови громад, представники місцевого самоврядування та керівники центральних органів виконавчої влади. Головною ціллю цих зустрічей, є взаємодія, а саме у даному випадку у питаннях сільського господарства”,- зазначив Тарас Висоцький.

За словами урядовця, такі зустрічі покликанні допомогти громадам та навчити їх створювати усі необхідні умови для місцевих жителів, а також стимулювати розвиток та створення нових ферм та агропідпідприємств на своїх територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіровоградщина: запровадили електронні трудові книжки

Такі зустрічі планують провести в усіх областях країни.

У Кропивницькому обговорили питання аграрного розвитку області (ФОТО)
Оцінити цей запис

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований