02 серпня 2021, понеділок

У Кропивницькому обговорили питання пільгових перевезень та виділення землі для учасників бойових дій (ФОТО)

Учора, 13 липня, у приміщенні грoмадського прoстору Krop:Hub, голови ветеранських організацій Кропивницького обговорили з міським головою, Андрієм Райковичем два важливих питання.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Спочатку присутні обговорили відновлення у повному обсязі пільгового проїзду у громадському транспорті для учасників бойових дій.

Міський голова Кропивницького запевнив, що повне відновлення пільгових перевезень на комунальному транспорті залежить від подальшого зняття карантину у місті.

“До першого серпня треба витримати режим перевезення пільгових категорій з 9.00 до 15:00. А вже з першого серпня за умови відміни карантину, пільгові перевезення будуть відновленні у повному обсязі”,- зазначив Райкович

Якщо учасник бойових дій працює на об’єктах критичної інфраструктури, тоді потрібно звернутися до міськради та отримати перепустку, що надасть право на безкоштовний проїзд з 6:00 до 19:00 включно.

В той же час перевізники маршрутних таксі і надалі мають здійснювати пільгові перевезення.

У разі якщо учасники бойових дій отримуватимуть відмови від водіїв, очільник міста закликав звертатися до міськради з відповідними зверненнями, для подальшого вирішення ситуації.

Наступним розглянули забезпечення кoнституційних прав учасників бойових дій на безoплатне oтримання земельних ділянoк.

Міський голова запевнив присутніх, що усі земельні питання перебувають під контролем і будуть обов’язково розглянуті на наступному сесійному засіданні міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницький розпочав підготовку до опалювального сезону 

За результатами обговорення сторони дійшли згоди.

У Кропивницькому обговорили питання пільгових перевезень та виділення землі для учасників бойових дій (ФОТО)
Оцінити цей запис

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований