18 жовтня 2019, п’ятниця

У Кропивницькому обговорили роль бібліотек у процесі патріотичного виховання дітей та молоді (ФОТО)

Сьогодні, 30 травня, 2019 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка відбувся обласний семінар-практикум “Роль бібліотек для дітей в реалізації Стратегії національно–патріотичного виховання дітей і молоді на 2016-2020 роки”. 

Про це повідомляє Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Шевченка, інформує Златопіль.

Учасники семінару – заступники директорів централізованих бібліотечних систем з питань обслуговування дітей, керівники районних, міських, сільських бібліотек для дітей та об’єднаних територіальних громад, працівники дитячих відділів при центральних районних, міських бібліотеках для дорослих – близько 30 фахівців.

Запрошені до розмови і партнери ОДБ ім. Т. Г. Шевченка. Вікторія Семененко, журналістка, співавтор проекту “Баба Єлька” розповіла про розвиток культурологічних проектів на теренах нашої області “Збережемо національні традиції для майбутніх поколінь”; Ткаченко Сергій – ГО Агенція сталого розвитку “Хмарочос” – про Можливості програми Британської ради в Україні “Активні громадяни” для розвиткових проектів бібліотек. 

Упродовж семінару прозвучали виступи фахівців обласної бібліотеки для дітей: “Реалізація Стратегії: нові реалії в роботі бібліотек”, “Соціальні проекти для найменших читачів у дії”, “Плакат у бібліотечному форматі, як інструмент активізації читачів підліткового віку”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому пройшов конкурс учнівської творчості “Веселкові фарби” (ФОТО)

Про власні напрацювання в роботі з дітьми розказали і учасники семінару під час обговорення питання “Національно-патріотичний напрям в роботі з юними читачами: діапазон бібліотечних практик”. 
Обсяг отриманих під час семінару знань дозволять в подальшому урізноманітнити роботу бібліотек з національно-патріотичного виховання дітей в ході реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженій Указом Президента України від 18 травня 2019 року.

У Кропивницькому обговорили роль бібліотек у процесі патріотичного виховання дітей та молоді (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований