28 лютого 2020, п’ятниця

У Кропивницькому обговорили ситуацію із захворюваністю дітей на туберкульоз

Сьогодні голова обласної ради Олександр Чорноіваненко у форматі робочої зустрічі спілкувався з директором Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2 Наталією Яковлєвою.

Про це повідомляє прес-служба облради, інформує Златопіль.

У зустрічі брали участь директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Чернявська.

Приводом для розмови стала ситуація з наповненням закладу дітьми, які хворіють на різні  форми туберкульозу і потребують тривалого оздоровлення та навчання. Проблема полягає в тому, що окремі батьки або усиновителі чи опікуни умисно перешкоджають дітям, які знаходяться в групі ризику, навчатися у подібних інтернатах. Причина банальна – матеріальна допомога, яку дорослі бояться втратити у випадку направлення дитини на навчання до санаторної школи-інтернату. А оскільки матеріальна допомога, передбачена державою, закладається з початку року, соціальні служби теж через це мають певні труднощі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині декілька класів закрили на карантин (ВІДЕO)

За результатами зустрічі присутні дійшли висновку, що в межах своїх повноважень всіляко сприятимуть вирішенню зазначеної проблеми.

У Кропивницькому обговорили ситуацію із захворюваністю дітей на туберкульоз
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований