08 липня 2020, середа

У Кропивницькому обговорили змiни до обласного бюджету (ФОТО)

За участi голови обласної ради Олександра Чорноiваненка вiдбулося засiдання постiйної комiсiї обласної ради з питань бюджету, фiнансово-економiчної полiтики та iнвестицiй.

Про це повiдомляє прес-служба Кiровоградської облради, iнформує Златопiль.

Члени постiйної комiсiї розглянули та погодили проект розпорядження голови обласної державної адмiнiстрацiї “Про внесення змiн до перелiку природоохоронних заходiв та об’єктiв, фiнансування яких буде здiйснюватися у 2019 роцi за рахунок коштiв обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.

Зокрема, пiдтримано видiлення додаткових коштiв на проведення робiт iз реконструкцiї каналiзацiйних очисних споруд у мiстах Знам’янка, Кропивницький, селищi Смолiне, селi Березiвка Маловискiвського району, а також реконструкцiї водопровiдних очисних споруд у смт Смолiне Маловискiвського району з упровадженням технологiї ультрафiльтрацiї.

Депутати розглянули низку бюджетних звернень, що надiйшли до обласної ради, переважно вiд закладiв охорони здоров’я, стосовно фiнансування з обласного бюджету на 2019 рiк видаткiв на придбання витратних матерiалiв, медикаментiв, ремонту обладнання та примiщень тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi чотирьох добровольцiв визнали учасниками АТО

З усiх питань прийнято вiдповiднi рiшення.

 

У Кропивницькому обговорили змiни до обласного бюджету (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований