08 серпня 2020, субота

У Кропивницькому обговорюють діджиталізацію культурних пам’яток (ФОТО)

Сьогодні, 30 липня, на базі Креативного ІТ-простору KOWO, усі бажаючі мали можливість глибше познайомитесь із завданнями та вимогами Smart City, а також дізнаєтись про Smart-суспільство та можливості обміну інформацією.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Під час зустрічі у неформальній та дружній обстановці усі присутні зможуть детальніше дізнатись про досвід спеціалістів IT-технологій про новинки світу Smart.

Діджиталізація має на меті доступно доносити інформацію про культурні пам’ятки не лише для містян, а й для іноземців і студентів, які прямують до Кропивницького на навчання.

“При переході з додатку на сайт інформацію про той чи інший об’єкт з табличкою на якій зображено QR-код, існуватиме можливість обрати зручну для себе мову, серед 6-7 варіантів. Також кожна табличка матиме напис шрифтом Брайля, для того щоб люди с порушенням зору також могли дізнатись для себе, щось цікаве”, – повідомив координатор проекту “Діджиталізація пам’яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина“ Володимир Поповічев

Програма заходу передбачає дві частини: інформативну та інтерактивну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині активна громада обговорювала молодіжні стартапи (ФОТО)

Під час інтерактивної планується обговорення завдань для оцифрування інформації про об’єкти культурної спадщини міста Кропивницький, а також цілі, завдання та проблематика, щодо питань культурної спадщини в стилі Smart City.

У Кропивницькому обговорюють діджиталізацію культурних пам’яток (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований