05 червня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому обрали переможців конкурсу «Майбутній захисник України» (ФОТО)

Учора, 07 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні, у Кропивницькому пройшов військово-патріотичний конкурс учнівської молоді «Майбутній захисник України», у якому цього року взяли участь 23 команди.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

«Майбутній захисник України» – це своєрідний огляд і звіт вишколу юних патріотів обласного центру. Конкурс проводиться щорічно. Розпочинаються змагання у Ковалівському парку, де шляхом жеребкування всі команди діляться на 2 дивізіони, і в кожному з них визначаються переможці. Суддівська колегія оцінювала конкурсантів за 5-бальною системою за наступними критеріями: злагодженість дій, дисципліна строю, виконання елементів стройової підготовки у складі загону, зовнішній вигляд загону, виконання патріотичної пісні у складі загону.

Після завершення конкурсу, учасники єдиною колоною пройшлися вулицями Дворцовою та Великою Перспективною до площі біля міської ради.

Відкрив урочисту частину відзначення переможців хор «Лілея» піснею «Я не хочу війни», після чого свою вправність продемонстрували вихованці гуртка «Юні кіборги» ЦДЮТ «Надія» та учні профільного класу НВО № 16, які, під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» Сергія Савенко продемонстрували вправи з тактичної підготовки.

Переможців, як і кожного року, виявилося  шестеро. У першому дивізіоні перше місце посіла команда НВО №33, друге – НВО №35, а третє місце виборов загін НВО № 31. У другому дивізіоні лідерами стали вихованці НВК “Колегіум”, друге почесне місце заслужено отримав загін гімназії №9, третє місце судді віддали вихованцям ЗОШ №2.

Всі переможці змагання отримали кубки та цінні подарунки, а також право 09 травня крокувати у загальноміській колонні до Меморіального комплексу  «Фортечні Вали».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму для маленьких пацієнтів лікарні oбладнали дивo-кімнату (ВІДЕO)

Цього, ж дня відбулося також нагородження переможців та призерів І міського  заочного та очного шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У Кропивницькому обрали переможців конкурсу «Майбутній захисник України» (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований