20 лютого 2020, четвер

У Кропивницькому обирали королеву краси (ФОТО)

У Кропивницькому пройшов обласний щорічний національний конкурс краси і грації Королева Кропивницького 2019 та міський конкурс краси “Королева Кропивницького.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Свято весни та краси відбулося у стінах Кіровоградської обласної філармонії,  і об’єднали міський фестиваль б`юті індустрії “Весна. Молодість. Краса”, та соціально-благодійний проект “Жінка нової ери 2019”.
Конкурсантки презентували себе у різних виходах: презентація, джинсова симфонія, вихід у купальниках та вечірньому вбранні. Виходи учасниць супроводжували виступи зіркових гостей: фіналіста шоу “Україна має талант” та “Х-фактор” Хаса, Навку, переможця шоу “Х-фактор” Дмитра Бабака, Олени Гончарук.
“Королевою Кіровоградщини” стала 19-річна студентка Кіровоградського медичного коледжу імені Мухіна Катерина Іващенко. А корону “Королеви Кропивницького” отримала студентка Кіровоградського будівельного коледжу Ірина Заніздра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничани підтримали “дітей cонця” (ФОТО)

Переможниці конкурсу “Королева Кропивницького 2019” стали володарками подорожі до Європи та представлять наше місто на національному конкурсі “Королева України 2019”.

У Кропивницькому обирали королеву краси (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований