24 січня 2022, понеділок

У Кропивницькому очiкують зростання захворюваностi на коронавiрус через “Омiкрон”

В Європi спостерiгають стрiмке поширення нового штаму коронавiрусної iнфекцiї “Омiкрон”. Невдовзi очiкують активну циркуляцiю цього штаму в Українi, в тому числi – у Кропивницькому.

Про це сьогоднi, 11 сiчня, пiд час брифiнгу в мiськiй радi Кропивницького повiдомила начальниця управлiння охорони здоров’я Оксана Макарук, інформує Златопіль.

За її словами, найдiєвiша профiлактика – це щеплення вiд коронавiрусу. На сьогоднi в мiстi наявна вакцина Pfizer. Moderna закiнчилася, її поставки очiкують найближчим часом. CoronaVac i AstraZeneca нині вiдсутнi. Їх мiсто не закуповує, а отримує безкоштовно за рахунок централiзованого постачання. Заявки подали, але поки немає офіційної iнформацiї про термiни отримання цих вакцин. 

За iнформацiєю ЮНIСЕФ в Українi, варiант вiрусу COVID-19 “Омiкрон” викликає занепокоєння ВООЗ, оскiльки доведено, що вiн має кiлька мутацiй, що можуть вплинути на його поведiнку.

Наразi про “Омiкрон” вiдомо небагато, тому тривають численнi дослiдження для оцiнки його передачi, тяжкостi перебiгу хвороби та ризику повторного зараження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому від коронавірусу вакцинували понад 70 вагітних

У Кропивницькому очiкують зростання захворюваностi на коронавiрус через “Омiкрон”
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований