13 серпня 2020, четвер

У Кропивницькому оголосили конкурс на звання “Кращий роботодавець року”

Конкурс проводиться з метою визначення роботодавців, які забезпечують найкращі умови праці, стимулювання покращення умов праці на підприємствах міста, соціального рекламування тих роботодавців, що будуть визначені переможцями.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Переможці конкурсу будуть визначені за номінаціями серед підприємств з середньообліковою чисельністю працівників:

  • від 4 до 20 осіб;
  • від 21 до 100 осіб;
  • від 101 до 500 осіб;
  • від 501 і більше осіб.

Організатором конкурсу є департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради міста Кропивницького.

Остаточний термін прийому матеріалів щодо участі у конкурсі – 1 серпня 2020 року. Матеріали, подані пізніше, до участі у конкурсі не допускаються.

Претенденти, які погодились взяти участь у конкурсі, подають до оргкомітету заявку на участь у конкурсі в паперовому вигляді, за підсумками попереднього року, згідно з додатком 1 до Положення про порядок проведення у місті Кропивницькому конкурсу на звання “Кращий роботодавець року”.

Претендент надає до оргкомітету всю необхідну інформацію, яка носить відкритий характер і не містить комерційної таємниці та несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.

Переможців оголосять до 1 вересня 2020 року.

Диплом вручається в урочистій обстановці міським головою міста Кропивницького або заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Переможці конкурсу матимуть право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання “Кращий роботодавець”.

Адреса організаційного комітету: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 414.

Телефон: 35 61 55 або моб тел. 050 526 90 96 (Тетяна Волошинова).

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://www.kr-rada.gov.ua/uploads/documents/27802-rozp_70_29-05-2020_1.pdf

 

 

У Кропивницькому оголосили конкурс на звання “Кращий роботодавець року”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований