22 лютого 2020, субота

У Кропивницькому патрульнi виявили автомобiль-двiйник (ФОТО)

Пiд час патрулювання Студентським бульваром кропивницькi патрульнi виявили автомобiль Skoda Superb, водiй якого порушив ПДР. Подiя сталася у вiвторок, 29 сiчня, близько 14-ї години.

Про це повiдомляє прес-служба патрульної полiцiї областi, iнформує Златопiль.

За незначне порушення правил iнспектори мали на метi обмежитись попередженням, та документи перевiряли ретельно.

I як стало вiдомо далi – не даремно. За базами Нацiональної полiцiї цей автомобiль не значився взагалi. А реєстрацiйний документ на транспортний засiб мав ознаки пiдробки.

Водiй одразу зiзнався, що купив автомобiль за день до зустрiчi з патрульними та вирiшив його не переоформлювати належним чином.

Iнспектори швидко знайшли продавця залiзного коня. Надалi вiн повернув чоловiковi грошi за автiвку. В присутностi патрульних автодилер не став заперечувати, що документи на авто пiдробленi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині вoдій Mercedes Vito стверджує, щo йoгo автoмoбіль пoшкoдили у ДТП (ФOТO)

Для з’ясування всiх обставин подiї iнспектори викликали слiдчих, а транспортний засiб доставили для зберiгання на спецiальний майданчик. Горе-продавець та, ймовiрно, пiдроблений документ вiдправилися до Кропивницького вiддiлу полiцiї, а необачний водiй – додому.

За пiдроблення документiв санкцiя ст.358 за ч.1 ККУ передбачає максимальну вiдповiдальнiсть у виглядi обмеження волi на строк до 2 рокiв.

У Кропивницькому патрульнi виявили автомобiль-двiйник (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований