16 жовтня 2019, середа

У Кропивницькому перевiрять медуiнверситет

МОЗ України iнiцiює комiсiйну перевiрку дiяльностi Донецького медунiверситету.

Про це йдеться на сайтi мiнiстерства, iнформує Златопiль.

МОЗ України разом з iншими мiнiстерствами та службами врегульовують ситуацiю з оплатою навчання iноземних студентiв, що склалась в Донецькому нацiональному медичному унiверситетi у мiстi Кропивницькому. Наразi про депортацiю студентiв з Iндiї не йдеться.

Нагадаємо, громадяни Iндiї сплатитили за навчання в Донецькому медунiверситетi фiрмi-рекрутеру ТОВ “Українськi освiтнi послуги”, але цi кошти до унiверситету не надiйшли, а офiцiйнi документи, очевидно, були пiдробленi.

За цими фактами вже вiдкрили кримiнальне провадження.

МОЗ України вважає неприпустимими будь-якi зловживання та перешкоди для освiти iноземних громадян у нашiй країнi. Мiнiстерство iнiцiює комiсiйну перевiрку дiяльностi ДНМУ у частинi прийому на навчання – проведення оплати за навчання iноземних громадян.

Студентiв з Iндiї не депортують з України. МОЗ України надiслало лист Державнiй мiграцiйнiй службi щодо роз’яснення легальностi перебування громадян Iндiї в Українi. Тепер Мiграцiйна служба чекає офiцiйного роз’яснення вiд унiверситету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi роботодавцi пропонують лiкарям роботу i житло

МОЗ України продовжує тримати на контролi це питання. Уже вiдбулося двi зустрiчi МОЗ України з представниками Посольства Республiки Iндiя, керiвництвом Донецького медунiверситету та Українського державного центру мiжнародної освiти.

У Кропивницькому перевiрять медуiнверситет
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований