24 листопада 2020, вівторок

У Кропивницькому під час буревію старенькій просто на голову впала стеля (ФОТО)

Станом на ранок 21 жовтня, експерти обстежили 252 господарства, пошкоджених негодою у Кропивницькому. Зафіксували суму збитків у розмірі понад 22 мільйони гривень. Ці цифри можуть змінюватися, – зазначають у міськраді, – адже за допомогою продовжують звертатися власники поруйнованих будівель.

В одному з будинків, що на Старій Балашівці, обвалена внаслідок негоди стеля впала просто на голову господині. Про це її онука Катерина Гелеску розповіла журналістам сайту Златопіль.

“Ось в цій кімнаті, як ви бачите, взагалі немає шибки. Тут якраз в момент буревію знаходилася моя бабуся старенька, їй 75 років. Вона може ходити лише на милицях, як вона бідна вийшла?! Коли бабуся виходила, оця стеля просто впала їй на голову. Мама була у себе в будинку, дядя в себе, і вона сама отак потихеньку вийшла”, – розповідає Катерина Гелеску.

З будинку, де мешкає бабуся Катерини, буревій зірвав дах. Вітер вибив шибки та потрощив огорожу. Через зливу ремонт у кімнатах зіпсований. Комунальники досі лагодять пошкоджені газові труби. Тільки в понеділок в оселі відновили електропостачання. Газопостачання з’явиться орієнтовно наприкінці тижня.

Бабусю Каті забрали знайомі, почувається жінка добре. Онука ж лишилася наводити лад в зруйнованій оселі. Спати дівчині доводиться у верхньому одязі – дуже холодно. Тато Катерини з двобічною пневмонією у лікарні під крапельницями. Родині дуже потрібна допомога:

“Ось купили плівку, аби накрити будинок. От уявіть собі масштаби роботи і співвідношення з цим наших зарплат і цін: щоб накрити повністю дах, ми витратили дві тисячі гривень. Але це таке, знаєте, щоб від дощу сховатися”.

Охочих допомогти чекають за адресою: Богдана Хмельницького, 41. Телефон зв’язку: 0504524453. Потрібні робочі руки та будматеріали. Допомогти фінансово можна, перерахувавши гроші на картку ПриватБанку: 5168 7427 2690 6153 (Гелеску О.Б).

Лілія Кочерга

Фото: Катерина Гелеску

У Кропивницькому під час буревію старенькій просто на голову впала стеля (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований