20 жовтня 2021, середа

У Кропивницькому пiдприємство де загинула жiнка, не мало дозволу на роботу

У Кропивницькому пiдприємство, де напередоднi сталась пожежа i загинула 44-рiчна жiнка, не мало дозволу на роботу.

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопiль.

Перевiрку там не проводили, бо власник не надав декларацiю вiдповiдностi матерiально-технiчної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, розповiла речниця служби з надзвичайних ситуацiй Оксана Мачак. Цей документ є дозволом для початку роботи. Пiдприємство працювало без нього.

Пожежа сталась на вулицi Промислова, 6А у мiкрорайонi Балашiвка. По обидва боки вулицi немає житлових будинкiв, за парканами –автобази та склади.

Гасили вогонь 23 пожежникiв майже три години, сказала Оксана Мачак.

“Горiло 120 квадратних метрiв матерiалiв для виготовлення меблiв у двоповерховiй складськiй будiвлi. Пiд час гасiння пожежi виявили тiло жiнки. Причину пожежi встановлять слiдчi”.

Чоловiк, який працює по сусiдству з будiвлею, де сталась пожежа, каже, про пожежу та загиблу знає, iм’я та прiзвище просив не називати:

“Я не знаю, як ця дiвчина там залишилася, що її проґавили, що вона там задихнулася”.

У Центр екстреної меддопомоги iнформацiя про загиблу надiйшла о 14:08, розповiла заступниця директора Центру Тамара Беспалова.

“Бригада прибула на виклик о 14:20. Коли працiвники ДСНС винесли жiнку, вона була без ознак життя. На жаль, смерть була до приїзду швидкої”.

У Державному реєстрi юридичних осiб за адресою, де сталась пожежа, вказанi три пiдприємства, якi продають парфуми, косметику та хiмiчнi продукти. Даних про пiдприємства, якi виготовляють меблi, за цiєю адресою, немає.

За словами речницi полiцiї в областi Вiталiни Бевзенко, причину смертi жiнки встановлюють. Вiдкрили кримiнальне провадження за статтею

“Порушення правил безпеки пiд час виконання робiт з пiдвищеною небезпекою”. За це передбачена вiдповiдальнiсть: обмеження волi до п’яти рокiв або позбавлення волi до восьми рокiв. Бiльше iнформацiї, зокрема, i про власника складу, сказала, нададуть пiсля перевiрки.

У Кропивницькому пiдприємство де загинула жiнка, не мало дозволу на роботу
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований