11 серпня 2020, вівторок

У Кропивницькому пiдтримали кандидатуру Вiктора Колiнька на посаду в.о. директора ресурсного центру для атовцiв та переселенцiв

Вчора, 11 вересня, вiдбулося засiдання постiйної комiсiї обласної ради з питань власностi, яке провiв її голова Олександр Чудний.

Про це повiдомляє прес-служба Кiровоградської облради, iнформує Златопiль.

Серед кола винесених на обговорення питань у центрi уваги було створення комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операцiї та внутрiшньо перемiщеним особам”.

Так, зважаючи на те, що на пiдтримку голови Кропивницької районної громадської органiзацiї захисникiв Вiтчизни “Бойове братство” Вiктора Колiнька до обласної ради звернулося 11 громадських органiзацiй, депутати пiдтримали кандидатуру Вiктора Колiнька на призначення в.о. директора комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операцiї та внутрiшньо перемiщеним особам” та погодили Статут даного закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi oбрали перемoжцiв oбласнoї педагoгiчнoї премiї (ФOТO)

Довiдка:

Вiктор Олексiйович Колiнько народився 11.01.1966 р., освiта вища, учасник АТО, представник ГО «Бойове братство» член полiтичної партiї Всеукраїнське об’єднання “Батькiвщина”.

У Кропивницькому пiдтримали кандидатуру Вiктора Колiнька на посаду в.о. директора ресурсного центру для атовцiв та переселенцiв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований