30 листопада 2020, понеділок

У Кропивницькому побувала вiце-прем’єр-мiнiстр з питань європейської iнтеграцiї

Вiце-прем’єр-мiнiстр з питань європейської та євроатлантичної iнтеграцiї України Iванна Климпуш-Цинцадзе дала брифiнг сьогоднi, 4 липня, у Кропивницькому, інформує Златопіль.

Спілкування з журналістами та вісма охочими вiдбулося у рамках вiзиту Iванни Климпуш-Цинцадзе до Кiровоградської областi.

“Перебуваю у Кропивницькому радше з робочою неурядовою поїздкою. Але це так само дає можливiсть дiзнатися про регiон, про тi проблеми, з якими стикаються жителi, про тi питання, про тi можливостi, якi має область в компетенцiї моїх повноважень”, – сказала вона i додала, що вже вiдвiдала одне iз потужних експортних пiдприємств регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Порядок денний встановлення справедливості це той перелік дій, які потім можна буде вимагати з ваших кропивницьких мажоритарників” – Віталій Шабунін

“Рада вiдзначити, що ми активно просуваємося у планi вимог ЄС, а з виконанням цим вимог з’являються i новi можливостi”, – зауважила Iванна Климпуш-Цинцадзе i додала, що культура контролю харчової продукцiї в областi знаходиться у нормi.

У Кропивницькому побувала вiце-прем’єр-мiнiстр з питань європейської iнтеграцiї
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований