19 серпня 2019, понеділок

У Крoпивницькoму пoказали oбличчя війни (ФOТOРЕПOРТАЖ)

Сьогодні, 30 листопада, у приміщенні музею 3-го полку в Кропивницькому презентували довгоочікувану виставку документальної фотографії українського фотохудожника і волонтера Дмитра Муравського, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

“Ініціатори виставки в нашому місті – ГО “Громадська варта” та громадська ініціатива “Армія SOS Кіровоград”. Завдяки тому, що ми маємо друзів хороших в Умані, певний час ця виставка проходила там, нам надали її на певний час. Ми  отримали фотороботи поштою. Був хвилюючий момент, коли ми розгорнули світлини – і закипіла робота, як краще їх розмістити, щоб усі їх краще роздивилися, щоб усім сподобалося”, – сказала координатор громадської ініціативи “Армія SOS Кіровоград” Оксана Червоная.

Всі 27 фоторобіт були створені у період з 2014 по 2017 роки на передовій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму медкoледж імені Мухіна святкує ювілей (ФOТOРЕПOРТАЖ)

“Головна мета – показати обличчя війни. Так ця виставка і проходить у рамках великого проекту “Обличчя війни”. А ця експозиція, вона більш така конкретна, називається “Коли закінчиться війна. Вона викликає дуже багато емоцій, оскільки ми всі думаємо про те, що буде, коли закінчиться війна. Що буде з людьми, які її пройшли, що буде з місцями, де точилися бої”, – додала волонтер.

Фото: Златопіль

У Крoпивницькoму пoказали oбличчя війни (ФOТOРЕПOРТАЖ)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований