22 серпня 2019, четвер

У Кропивницькому полiцiя охорони затримала двох чоловiкiв з наркотиками (ФОТО)

Неподалiк вiд торгiвельного центру у Кропивницькому наряд полiцiї охорони затримав двох пiдозрiлих молодикiв, у одного iз чоловiкiв виявили порошкоподiбну речовину бiлого кольору.

Про це повiдомляє  управлiння полiцiї охорони в областi, iнформує Златопiль.

У вiвторок, 13 листопада, близько 20-ї години вечора, наряд полiцiї охорони здiйснював вiдпрацювання вулиць Кропивницького, коли бiля торгiвельно– розважального комплексу помiтили двох хлопцiв, якi поводили себе пiдозрiло: озиралися по сторонам та нервувалися.

Полiцейськi зупинили молодикiв, при здiйсненi поверхневого огляду в кишенi одного з невiдомих виявили згорток з порошкоподiбною речовиною бiлого кольору, а в пакетi 4 мобiльнi телефони та цифровий фотоапарат. На запитання про походження сучасних гаджетiв пiдозрюванi не надали полiцейським вiдповiдi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині чoлoвік зламав руку сусідці

На мiсце подiї також викликали працiвникiв слiдчо-оперативної групи Кропивницького вiддiлу полiцiї, їм полiцейськi охорони передали затриманих 29 рiчного та 34 рiчного жителiв Кропивницького.

Наразi за даним фактом проводять перевiрку, пiдозрюваним iнкримiнують правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 309 Кримiнального Кодексу України, що карається обмеженням волi на строк до трьох рокiв або позбавленням волi на той самий строк.

 

У Кропивницькому полiцiя охорони затримала двох чоловiкiв з наркотиками (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований