20 жовтня 2021, середа

У Кропивницькому попрощалися з загиблим спецпризначенцем (ФОТО)

У Кропивницькому провели в останню путь вiйськовослужбовця 3-го окремого полку спецпризначення iменi князя Святослава Хороброго Iгоря Вiвчаренка.

Про це йдеться на сайтi полку, iнформує Златопiль.

Оператор групи спецiального призначення старший солдат Вiвчаренко Iгор Вiкторович загинув 14 квiтня в зонi проведення ООС при виконання обов’язкiв служби пiд час час проведення занять з вогневої пiдготовки, внаслiдок вибуху мiни в 82-мм у мiнометi.

Сьогоднi, 16 квiтня, попрощатися з вiйськовослужбовцем прийшли близькi та рiднi, друзi та товаришi по службi.

Єпископ Кропивницький та Голованiвський ПЦУ Марк та протоiєрей Iван Шубин вiдправили панахиду за загиблим в примiщеннi кiмнати бойової слави полку.

“Зараз ми хочемо засвiдчити те, що Iгор був доброю людиною, що в наших серцях вiн залишиться як гiдний громадянин, воїн захисник, добрий син i добрий брат” – наголосив єпископ Марк.

Поховали Iгоря Вiвчаренка на Алеї Слави Рiвнянського кладовища у Кропивницькому.

“Ваша родина воює разом з нами з перших днiв. Ви всi своїми думками з 14-го року поруч з нами: i там пiд Iзвареним були, i всюди. Сподiваюсь, що наша велика родина стане ще ближче. Iгор був справжнiм воїном, я прошу у вас вибачення i дякую, що виховали такого хлопця”, – сказав у своєму виступi командир 3-го ОП СпПП iм. князя Святослава Хороброго полковник Олександр Трепак.

Довiдка:

Вiвчаренко Iгор Володимирович народився в с. Коробчине Новомиргородського району Кiровоградської областi 23 вересня 1996 року. У 2013 роцi закiнчив мiсцеву школу, а у 2017 – здобув ступiнь бакалавра за спецiальнiстю фiзичне виховання, завершивши навчання в КДПУ iм. Винниченка. 1 квiтня 2019 року пiдписав контракт та проходив службу в лавах 3-го окремого полку спецпризначення на посадi оператора групи спецiального призначення.

У Iгоря залишились батьки, четверо братiв та сестра.

У Кропивницькому попрощалися з загиблим спецпризначенцем (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований