24 січня 2021, неділя

У Кропивницькому представники “Батьківщини” вимагають встановити мораторій на підняття тарифів

Сьогодні, 14 січня, під час ранкової пресконференції, депутат Кіровоградської обласної ради від ВО “Батьківщина” Андрій Табачук, розповів присутнім про  проблеми, що виникли у зв’язку з необгрунтованим підвищенням тарифів, інформує Златопіль.

Як відомо, уряд з нового року суттево підвищив тарифи на газ та тепло для людей.

У той час як інші країни світу в умовах пандемії максимально підтримують своїх громадян, український Кабмін вирішив здерти з людей останні копійки.

Партія “Батьківщина” та її лідер Юлія Тимошенко вважають підвищення тарифів необгрунтованим і несправедливим, а дії влади – знущанням над українцями.

План дій Тимошенко по зниженню тарифів полягає в тому, аби газ українцям продавали за тією ціною, за якою держава його закупила. Тобто втричі дешевше, ніж зараз. Юлія Тимошенко чітко. вказує на ресурси для стратегії – газ власного видобутку, перекриття корупційних дірок в бюджеті, припинення виведення. “Нафтогазом” грошей за кордон і покарання винних.

Одночасно по всій країні, осередки партії “Батьківщина” виступили з ініціативою проведення позачергових сесій місцевих рад та спрямування звернення до уряду. У якому вимагатиметься негайне скасування рішення щодо штучно завищених тарифів та ухвалення рішення про спрямування на потреби людей газу українського видобутку із наших підземних сховищ за ціною закупки.

Під час конференції увагу присутніх звернули на те, що Кіровоградщина увійшла до списку регіонів, які економічно та соціально складніше переживають наслідки підвищення тарифів, через високий відсоток сільського населення.

Оскільки частина нашої області не газифікована, деякі люди вважають, що підняття ціни на газ їх ніяк не стосуватиметься, проте це не правда, адже наслідки здорожчання газу відобразяться навіть у цінах на продуктах та бензині. Тож ця проблема стосується усіх.

По завершенню прессконференції до обласної ради було направлено звернення депутатів, щодо встановлення мораторію на підняття тарифів на будь-які енергоносії.

Слід зазначити, що “Батьківщина” системно працює у даному напрямку. Кожного разу під час підняття тарифів партія ініціює подібні звернення, які мають позитивні наслідки.

У Кропивницькому представники “Батьківщини” вимагають встановити мораторій на підняття тарифів
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований