24 січня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому презентували громадську органiзацiю, що працюватиме з молоддю

У Кропивницькому презентували громадську органiзацiю «Аналiтичний центр «Незалежна соцiологiчна лабораторiя» сьогоднi, 8 лютого, інформує Златопіль.

Органiзацiю створили завдяки спiвпрацi молодiжних громадських активiстiв та молодих науковцiв мiста у груднi 2018 року.

За словами органiзаторiв, основна мета – започаткувати майданчик для розробки соцiальних, соцiально-полiтичних, соцiологiчних дослiджень, що розглядатимуть актуальнi проблеми крiзь призму вивчення рiзних категорiй населення Кропивницького.

Свiй пiлотний проект активiсти вирiшили присвятити вивченню та аналiзу полiтичної свiдомостi студентiв педагогiчного вишу. Крiм того, вони дослiдять ефективнiсть молодiжної полiтики на регiональному i загальноукраїнському рiвнях та навчать охочих, де почерпнути актуальну iнформацiю про соцiально-полiтичнi процеси в державi.

Працюватимуть дослiдники методом фокус-груп, який передбачає спiлкування модератора з 8-9 учасниками. Дослiдження проводитимуть протягом лютого-березня, результати оприлюднять вiдразу пiсля завершення. Стверджують що до виборiв дiяльнiсть ГО не матиме жодного вiдношення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi планують взятиcя за розчиcтку одної з рiчок

«Зараз передвиборчий час, коли молодь по сутi має активiзуватися, вона мала б знайти свою ланку, свою нiшу, голосувати за того кандидата, за якого їй було б корисно голосувати, за якого вона вважає за потрiбне голосувати. Але, на жаль, молодь майже не залучена до цього передвиборчого процесу i це дає змогу iншим цiльовим групам манiпулювати результатами виборiв», – сказала Анна Волохова – заступниця голови ГО.

У Кропивницькому презентували громадську органiзацiю, що працюватиме з молоддю
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований