26 травня 2020, вівторок

У Крoпивницькoму презентували перші результати “атестації депутатів”

Депутати міської ради Кропивницького відносно відкриті та прозорі у своїй комунікації з громадськістю.

Такі висновки першого етапу  всеукраїнського проекту “Атестація місцевих депутатів” який в обласному центрі реалізують представники “Асоціації політичних наук”, інформує кореспондент сайту Златопіль.

За інформацією аналітика організації Юлії Бочарової-Туз переважна більшість депутатів у своїх профілях на офіційному сайті ради вказали як контакті номери телефону так і адреси громадських приймалень та час їхньої роботи. Інша справа, що не всі ці дані виявились актуальними.

“Нам не вдалось додзвонитись до всіх. Крім того є приймальні які не лише не працюють у визначений депутатами час, а й взагалі не мають жодних розпізнавальних знаків”, – резюмувала аналітик.

Виокремили громадські активісти й активних “прогульників” які не приділяють належної уваги роботі в раді. Виявилось, що сесійні засідання міської ради найчастіше пропускають “радикал” Рафаел Санасарян та “порошенківець” Сергій Калапа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадська рада закликала міського голову Кропивницького скоротити час для виступів містян на сесії

На сам кінець керівник Асоціації Дмитро Сінченко повідомив, що вже невдовзі буде видано аналітичну довідку де буде зібрано всі статистичні дані за результатами діяльності депутатського корпусу міськради Кропивницького.

На завершення пре-конференції активістами були вручені пряники найактивнішим депутатам. Позитивні оцінки від громади отримали Олександр Цертій, Олег Краснокутський, Катерина Шамардіна, Валентина Яремчук, Сергій Бойко та Андрій Табалов.

Також експертами ГО «АПН» були відмічені і ті депутати, в роботі яких траплялись негативні прояви. Так, різочку за найбільшу кількість пропущених засідань сесії отримали Рафаель Санасарян і Сергій Калапа, за найбільшу кількість проголосованих рішень, які не були вчасно оприлюднені – Михайло Бєжан та Лілія Матяшова, за непрацюючу приймальню – Богдан Товстоган і за найбільшу кількість суперечливих голосувань – Андрій Табалов.

У Крoпивницькoму презентували перші результати “атестації депутатів”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований