07 квітня 2020, вівторок

У Кропивницькому презентували проект, спрямований на подолання сирiтства (ВІДЕО)

Сьогоднi, 9 липня, у Кропивницькому презентували проект на подолання сирiтства, повiдомляє кореспондент сайту Златопiль.

Проект має назву “Дiти, народженi серцем”. Це – спiльна робота ГО “Асоцiацiя жiнок України “Дiя” та ГО “Вiдповiдальне батькiвство” у спiвпрацi з мiською радою.

“Це великий безстроковий проект, який завершиться тодi, коли усi сироти нашого мiста опиняться в родинах”, – сказала Юлiя Шкурупiй, голова ГО “Асоцiацiї жiнок України “Дiя” i додала, що треба починати системну дiяльнiсть в мiстi щодо подолання сирiтства.

Також цього дня вiдбулась прем’єра вiдеоролика, в якому головна героїня – 10-рiчна Наталка – розповiдає свою iсторiю i звертається до кропивничан iз тим, що потребує родинного затишку.

Мета проекту – Кропивницький без сирiт, а також популяризацiя сiмейних форм виховання дiтей, знайомство з родинами Кропивницького, якi виховують дiтей – сирiт, подолання стереотипiв i страхiв навколо усиновлення, пiдтримка i супровiд родин, якi наважились прийняти дiтей в сiм’ї.

“Ми хочемо зробити так, щоб кропивницькi родини почули i побачили дiтей, якi опинились в “сиротинцi” i потребують батькiвського тепла, – додала Юлiя Холодовська, голова ГО “Вiдповiдальне батькiвство”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому з`явилася терапевтична кімната для дітей з аутизмом (ВІДЕО)

Долучитися до проекту запрошують не лише охочих взяти дитину і сім’ю, а й волонтерів – педагогів і логопедів, а також людей, які хочуть стати друзями малечі просто спілкуватися з ними.

Відео: Артем Луценко

У Кропивницькому презентували проект, спрямований на подолання сирiтства (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований