10 липня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому презентували трирічну програму підтримки комунальних медзакладів (ФОТО)

Сьогодні, 2 червня, по обіді в обласному центрі відбулася презентація Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, які перебувають в управлінні обласної ради.

Концепцію документу, дія якого охоплюватиме найближчі два з половиною роки керівникам медзакладів області, презентував директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко, інформує Златопіль.

За словами посадовця загалом за 2020-2022 роки планують витратити близько чверті мільярда гривень. Тим не менш поки ці суми існують лише на папері.

“Програма це не передбачені гроші, а передбачені плани. Будемо перерозподіляти зеконопмлені чи зароблені кошти і тоді побачимо чи вдасться все реалізувати”, – зауважив Рибальченко. 

При цьому, наголосив головний медик області, програма по-суті повторюватиме схожі за контекстом документи минулих років. Тільки раніше з обласного бюджету дофінансовували те на що не вситачало грошей субвенції та місцевих програм, тепер же гроші підуть на сфери непрофінансовані Національною службою здоров’я.

В першу чергу мова йде про придбання ліків для пільгових категорій громадян та для лікування орфанних захворювань. Крім того передбачається допомагати медзакладам із закупівлею харчування і обладнання, проведення поточних ремонтів та протипожежних заходів, а також фінансування медичних комісій у військоматах та виїзної високоспеціалізованої консультативної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нa Кіровогрaдщині шукaють неповнолітню, якa пішлa з дому тa не повернулaся

У Кропивницькому презентували трирічну програму підтримки комунальних медзакладів (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований